Výběr z jednání zastupitelstva

Obrázek -

Jednání zastupitelstva, které proběhlo v pondělí 9. prosince, mělo na programu mnoho bodů k projednání, z nichž ty nejdůležitější pro Vás vybíráme.

Proběhla volba nového člena rady, kterým se stal Zbyněk Peša, dlouholetý zastupitel a ředitel VaK Týnec s.r.o. Nahradil Bedřicha Pešana, který z osobních důvodů rezignoval na funkci člena rady a zůstává zastupitelem. Starostu Martina Kadrnožku bude v době jeho nepřítomnosti v úřadu zastupovat člen rady Petr Znamenáček.

Zastupitelstvo také schválilo poskytnutí dotace Pečovatelské službě Benešov ve výši 700 tisíc korun na zajištění sociálních služeb pro obyvatele Týnce v příštím roce. Rekonstruovat se v roce 2020 bude střecha rotundy a věže v hradním areálu, na což Církev československá husitská získala od města dotaci ve výší 300 tisíc korun.

Dalším bodem jednání bylo schvalování rozpočtu města na rok 2020 a rozpočtového výhledu na období 2021-2023. A schválena byla i Pravidla participativního rozpočtu, tedy pravidla pro poskytnutí peněz obyvatelům města na veřejně prospěšné projekty. Více informací si přečtete v Týneckých listech, posledních v tomto roce, které budete mít do konce týdne ve Vašich schránkách, případně si je už nyní můžete otevřít na: Týnecké listy listopad, prosinec 2019


kontakt

Městský úřad Týnec n. S.
K Náklí 404
257 41 Týnec n. Sázavou
Telefon: 317 701 431
E-mail: radnice@mestotynec.cz
Datová schránka: vrpbfxs

Úřední hodiny
pondělí, středa
8:00 - 11:00 a 11:30 - 17:00

Týnec na Facebooku
Hrad a muzeum Týnec nad Sázavou
Zájezdové akce města
Infocentrum
Obce blíž lidem - terénní sociální práce
Mikroregion Týnecko
Vodovody a kanalizace Týnec
Fotbalový klub Týnec
fotbal Pecerady
CZECH POINT - místo pro získání ověřených výpisů
Středočeský kraj
Portál veřejné správy
Elektronický portál územních samospráv
Regionální informační servis
PID - on-line zastávková tabla
Hospic Dobrého Pastýře Čerčany
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov
Policie ČR Benešov - informace, zpravodajství

nahoru