Týnec nad Sázavou je Skokanem roku

Obrázek -

Zvítězil v anketě Národní sítě Zdravých měst ČR, což je asociace sdružující na 130 měst, obcí a regionů, které systematicky podporují kvalitu veřejné správy, kvalitu strategického plánování a řízení s ohledem na udržitelný rozvoj a podporu zdraví, ptají se svých obyvatel na jejich názory. Týnec nad Sázavou je členem této asociace od roku 2016. Oceněn byl za komunikaci a plánování rozvoje ve spolupráci s občany i za řízení a odpovědné chování úřadu. Porotu přesvědčilo také hodnocení investičních projektů z hlediska udržitelného rozvoje a ochrany životního prostředí, a s tím související podpora zdraví týneckých obyvatel.

Zástupci města, Martina Höhnová a Jan Vrňata, ocenění převzali z rukou ředitele Národní sítě Zdravých měst ČR Petra Švece v pražském hotelu Ambassador během celostátní konference s názvem VYŠVIHNĚTE SE!, s podtitulem UDRŽITELNĚ A ZDRAVĚ VE MĚSTECH. Skleněná plaketa s nápisem Skokan roku je k vidění v kanceláři starosty Týnce nad Sázavou Martina Kadrnožky. „Je radost spolupracovat s týneckými obyvateli, kteří se aktivně podílejí na chodu města. Jsem moc rád, že jsme v tom opravdu dobří, o čemž vypovídá toto ocenění. Rozhodně však neplánujeme usnout na vavřínech. Připraveny jsou další akce, i za finanční podpory z Operačního programu Zaměstnanost, díky kterým bude naše město ještě zdravější,“ uvedl Martin Kadrnožka.

Na akci se setkali zástupci obcí, měst a regionů, ale i představitelé Poslanecké sněmovny a Senátu, zástupci ministerstev i mezinárodních institucí a organizací, zástupci univerzit a řady dalších významných institucí a organizací. Více informací o NSZM naleznete na internetových stránkách Zdravá města.cz

obrázek - Skokan roku
Skokan roku
Datum: neznámé
Autor: neznámý
Velikost: 35958 bajtů
obrázek - Skokan roku
Skokan roku
Datum: neznámé
Autor: neznámý
Velikost: 103513 bajtů
obrázek - Skokan roku
Skokan roku
Datum: neznámé
Autor: neznámý
Velikost: 74602 bajtů

kontakt

Městský úřad Týnec n. S.
K Náklí 404
257 41 Týnec n. Sázavou
Telefon: 317 701 431
E-mail: radnice@mestotynec.cz
Datová schránka: vrpbfxs

Úřední hodiny
pondělí, středa
8:00 - 11:00 a 11:30 - 17:00

Týnec na Facebooku
Hrad a muzeum Týnec nad Sázavou
Infocentrum
Obce blíž lidem - terénní sociální práce
Mikroregion Týnecko
Vodovody a kanalizace Týnec
Fotbalový klub Týnec
fotbal Pecerady
CZECH POINT - místo pro získání ověřených výpisů
Středočeský kraj
Portál veřejné správy
Elektronický portál územních samospráv
Regionální informační servis
PID - on-line zastávková tabla
Hospic Dobrého Pastýře Čerčany
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov
Policie ČR Benešov - informace, zpravodajství

nahoru