Obrázek - Logo Česká spořitelna

Česká spořitelna uzavírá pobočku

Máme nejširší pobočkovou síť v ČR, přesto však nemůžeme být všude. Snažíme se přizpůsobovat našim klientům a mít pobočky tam, kde je nejvíce využijí. Chod poboček proto pečlivě sledujeme a podle míry jejich využití je přemísťujeme či zvětšujeme jejich spádovou oblast, případně uzavíráme. V této souvislosti jsme po detailní analýze dospěli k rozhodnutí, že 23. června 2023 provoz pobočky v Týnci nad Sázavou ukončíme. Bankomat zůstane i nadále v provozu.

Klienty budeme o trvalé změně pochopitelně informovat. Čísla účtů, ani nastavení jejich dalších produktů se jim nijak nezmění. V Týnci nad Sázavou bude nadále klientům k dispozici 24 hodin denně náš bankomat, který umožňuje kromě výběru a vkladu hotovosti například zadání jednorázového i trvalého platebního příkazu, zaplacení složenky, dobití kreditu mobilního telefonu, změnu PIN kódu nebo zobrazení limitů karty.

Nabízíme také řadu jiných možností obsluhy účtu – internetové nebo mobilní bankovnictví George s nepřetržitým provozem. K dispozici je i bezplatná informační linka Finanční skupiny České spořitelny 800 207 207. Poradenské služby poskytne klientům také kterákoli jiná naše pobočka. Naši bankéři jsou připraveni klienty z Týnce nad Sázavou osobně nebo prostřednictvím online schůzky obsloužit v pobočce s pokladnou Benešov, ve které budou působit i bankéřky Renata Kraifová (mobil 724 159 980) a Ilona Bernardová (mobil 705 624 689) z Týnce.

Děkujeme za pochopení.

Česká spořitelna


kontakt

Městský úřad Týnec n. S.
K Náklí 404
257 41 Týnec n. Sázavou
Telefon: 317 701 431
E-mail: radnice@mestotynec.cz
Datová schránka: vrpbfxs

Úřední hodiny
pondělí, středa
8:00 - 11:00 a 11:30 - 17:00

Týnec na Facebooku
Hrad a muzeum Týnec nad Sázavou
Infocentrum
Obce blíž lidem - terénní sociální práce
Mikroregion Týnecko
Vodovody a kanalizace Týnec
Fotbalový klub Týnec
fotbal Pecerady
CZECH POINT - místo pro získání ověřených výpisů
Středočeský kraj
Portál veřejné správy
Elektronický portál územních samospráv
Regionální informační servis
PID - on-line zastávková tabla
Hospic Dobrého Pastýře Čerčany
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov
Policie ČR Benešov - informace, zpravodajství

nahoru