Participativní rozpočet 2021 má svého vítěze

Obrázek -

V termínu od 29. března do 11. dubna 2021 jste mohli hlasovat prostřednictvím platformy Mobilní rozhlas nebo prostřednictvím formuláře, který bylo možné stáhnout na webu města. V letošním roce jste měli možnost udělit 2 kladné hlasy a 1 záporný hlas. Do hlasování se Vás zapojilo téměř 500, z toho dvě třetiny žen.

Vítězem se stal projekt:

Renovace školní asfaltové plochy - hřiště.

Jeho cílem je na místě stávajícího asfaltového hřiště před budovou školní družiny při ZŠ Týnec nad Sázavou vybudovat nové víceúčelové hřiště z umělého povrchu. Nyní se na asfaltovém povrchu nachází velké praskliny a nesrovnalosti. Díky renovaci dojde ke snížení počtu úrazů, hřiště se bude snadněji udržovat a bude možné jeho širší využití. Sloužit bude nejen žákům ZŠ, ale i široké veřejnosti.

Navrhovatelům vítězného projektu gratulujeme a děkujeme. A to nejen jim, ale i Vám, že jste se do hlasování zapojili a pomáháte nám udělat Týnec a jeho místní části hezčí.

Vzhledem k tomu, že jde o velký projekt, na rozdíl od loňského roku bude z participativního rozpočtu financován jen ten. Ostatní projekty mohou jejich navrhovatelé přihlásit do participativního rozpočtu v příštím roce. Na některé drobnější akce by se ale mohly najít peníze v letošním roce i v městském rozpočtu. Týká se to například obnovy starých cest a výsadby stromořadí nebo odpočinkové zóny v Podělusích. Tak doufejme, že se to podaří.


Projekt Vám představí jeho navrhovatelé:kontakt

Městský úřad Týnec n. S.
K Náklí 404
257 41 Týnec n. Sázavou
Telefon: 317 701 431
E-mail: radnice@mestotynec.cz
Datová schránka: vrpbfxs

Úřední hodiny
pondělí, středa
8:00 - 11:00 a 11:30 - 17:00

Týnec na Facebooku
Hrad a muzeum Týnec nad Sázavou
Infocentrum
Obce blíž lidem - terénní sociální práce
Mikroregion Týnecko
Vodovody a kanalizace Týnec
Fotbalový klub Týnec
fotbal Pecerady
CZECH POINT - místo pro získání ověřených výpisů
Středočeský kraj
Portál veřejné správy
Elektronický portál územních samospráv
Regionální informační servis
PID - on-line zastávková tabla
Hospic Dobrého Pastýře Čerčany
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov
Policie ČR Benešov - informace, zpravodajství

nahoru