Obrázek -

Veřejné setkání nad vítěznými projekty


Obrázek -

První ročník participativního rozpočtování města Týnce nad Sázavou je šťastně za námi. Tři projekty, které se ucházely o Vaši přízeň, jste svými hlasy rozřadili na první, druhé a třetí místo. Zvítězil projekt Kvetoucí a jedlá zahrada, a hlasy jste dali i projektu Rekonstrukce hrobky rodiny Micků a Psí škole.

Během veřejného setkání, které proběhlo na konci června v zasedací místnosti městského úřadu, ředitelka mateřské školy Eva Toušová představila zahradu veřejnosti a členka vlastivědného spolku Dáša Hadačová následně prezentovala, jak bude probíhat rekonstrukce hrobky. Přítomný facilitátor umně řídil diskusi nad projekty, dotazy přítomných obyvatel města nevyvedly navrhovatelky projektů z míry, a s přehledem a nadšením dokázaly své nápady obhájit.

Setkání zakončil starosta města Martin Kadrnožka: „Děkuji autorkám projektů za jejich snahu, nápaditost a píli a přeji hodně štěstí při samotné realizaci. Ať projekt Kvetoucí a jedlá zahrada i Rekonstrukce hrobky rodiny Micků přináší radost z dobře udělané práce nejen samotným navrhovatelkám, ale neméně stejnou radost i nám všem týneckým obyvatelům.“

Ještě je nutné doplnit, že projekt Psí škola byl, vzhledem k hledání nového místa, přesunutý do dalších ročníků participativního rozpočtu města Týnce nad Sázavou.


Obrázek -

Obrázek -

kontakt

Městský úřad Týnec n. S.
K Náklí 404
257 41 Týnec n. Sázavou
Telefon: 317 701 431
E-mail: radnice@mestotynec.cz
Datová schránka: vrpbfxs

Úřední hodiny
pondělí, středa
8:00 - 11:00 a 11:30 - 17:00

Týnec na Facebooku
Hrad a muzeum Týnec nad Sázavou
Infocentrum
Obce blíž lidem - terénní sociální práce
Mikroregion Týnecko
Vodovody a kanalizace Týnec
Fotbalový klub Týnec
fotbal Pecerady
CZECH POINT - místo pro získání ověřených výpisů
Středočeský kraj
Portál veřejné správy
Elektronický portál územních samospráv
Regionální informační servis
PID - on-line zastávková tabla
Hospic Dobrého Pastýře Čerčany
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov
Policie ČR Benešov - informace, zpravodajství

nahoru