Ples města 2020

Obrázek -

V sobotu 1. února se úderem osmé večerní sál Společenského centra rozezněl tóny taneční hudby a rozzářil krásou přítomných dam a elegancí pánského doprovodu. Konal se 16. reprezentační ples města Týnce nad Sázavou.

Předtančení se odehrálo pod režií Taneční školy Salta, a poté už se parket zaplnil tanečníky a tanečnicemi všech věkových kategorií. Kapela Horváth Band hrála jeden hit za druhým a tančilo se nejen v diskotékovém rytmu. Stále více návštěvníků ukázalo, že byli poctivými účastníky tanečních kurzů, a tančit umí i klasické tance. Tango, jive, cha-cha, waltz, valčík i polka. To prostě na městský ples patří, a bylo vidět, že většina tanečníků to ví.

Půlnoční překvapení do Týnce přijelo až z karnevalové meky, brazilského Ria de Janeira. Jana Hubená a brazilský tanečník André Negrao předvedli, jak se tančí karnevalová samba a salsa, a pak návštěvníky plesu tyto tance učili. Nádherný zážitek, který si užili všichni.

A určitě si všichni užili i tombolu. Tradičně byla bohatá a hlavní cenou byl zájezd dle vlastního výběru za 15 tisíc korun. Ale i televize, telefony, grily, pochoutky stály za to. Při losování se bavili vyhrávající, což je pochopitelné, ale i ti, kteří tak velké štěstí neměli, a cena je minula. Adrenalin, zda právě to moje číslo padne, dokázal přinést spoustu úsměvných okamžiků. Útěchou nám všem, kteří jsme nevyhráli, budiž, že snad máme dost štěstí v jiných oblastech života :). Dobrou zprávou je, že výtěžek plesu dostanou děti z mateřské školky, kterým za ně vedení školky koupí interaktivní programy.

16. ples Týnce nad Sázavou 2020 je za námi a povedl se. Tak za rok, první únorovou sobotu, na shledanou na 17. plese Týnce nad Sázavou. Těšíme se na Vás.


kontakt

Městský úřad Týnec n. S.
K Náklí 404
257 41 Týnec n. Sázavou
Telefon: 317 701 431
E-mail: radnice@mestotynec.cz
Datová schránka: vrpbfxs

Úřední hodiny
pondělí, středa
8:00 - 11:00 a 11:30 - 17:00

Týnec na Facebooku
Hrad a muzeum Týnec nad Sázavou
Infocentrum
Obce blíž lidem - terénní sociální práce
Mikroregion Týnecko
Vodovody a kanalizace Týnec
Fotbalový klub Týnec
fotbal Pecerady
CZECH POINT - místo pro získání ověřených výpisů
Středočeský kraj
Portál veřejné správy
Elektronický portál územních samospráv
Regionální informační servis
PID - on-line zastávková tabla
Hospic Dobrého Pastýře Čerčany
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov
Policie ČR Benešov - informace, zpravodajství

nahoru