Zveřejněno 25. 6. 2021

Sbírka na pomoc lidem zasažených přírodními katastrofami

Na Jižní Moravě se stala tragédie téměř apokalyptických rozměrů, která zasáhla přímo či nepřímo tisíce lidí hlavně na Břeclavsku a Hodonínsku.

Všechny své nabídky finanční, materiální popř. fyzické pomoci zasílejte prosím na mail: krizovy.stab@breclav.eu. Připojte také své telefonní číslo pro zpětný kontakt. Z tohoto místa budou nabídky posílány dál a distribuovány podle konkrétních požadavků jednotlivých obcí. Pro finanční podporu postižených obcí zřídilo město Břeclav sbírkový účet, kam mohou občané posílat finanční pomoc, č. ú.: 115-8436250277/0100.

Děkujeme všem za projevenou solidaritu, pochopení a pomoc v těchto těžkých chvílích.