Zveřejněno 12. 1. 2024

Realizace projektů Participativního rozpočtu 2023

Pomáháme plnit Vaše projekty

V roce 2023 uspělo šest projektů. Konečnou realizaci zajišťovali navrhovatelé, město je financovalo a případně poskytlo menší organizační podporu.

Na jednotlivé návrhy projektů se můžete podívat do galerie na webu participativního rozpočtu.

Jak dopadla realizace?

Jedním z prvních uskutečněných projektů byl skákací hrad, který děti od června 2023 využily 10x. Půjčovaly si ho spolky, místní části a kluby. Na konci léta navrhovatelé dokončili osvětlení hřiště v Podělusích, zastínění dětského hřiště ve Zbořeném Kostelci a osvětlení hřiště v Krusičanech. Společně s navrhovateli se podařilo uskutečnit obnovu cesty v Čakovicích směrem na Hrádečnici. Posledním, šestým projektem, který byl dokončen v prosinci, bylo vybudování odpočinkového místa na Plavecké cestě.

Děkujeme všem navrhovatelům za výborné nápady, jejich realizaci a spolupráci s městem.

Alena Pivoňková, koordinátorka Zdravého města a MA21