Zveřejněno 3. 10. 2023

Veřejné fórum 2023

Těšíme se na Vaše nápady

Zveme Vás ve středu 11. 10. 2023 od 17:00 do Kulturního centra Týnec na Veřejné fórum 2023.

Na setkání nám můžete u osmi tematicky zaměřených stolů sdělit, co Vám ve městě chybí a co by se dalo zlepšit. Rádi si vyslechneme, co by se Vám líbilo, abychom pro Vás zrealizovali a Vám se zde lépe žilo.

Co je cílem veřejného fóra? Můžete se zde vyjádřit k jakémukoli tématu, problému či oblasti, které jsou z Vašeho pohledu důležité a zaslouží si pozornost. Nejedná se o diskusi nad předem připravenými návrhy či projekty, ale o plánování tzv. „od zeleného stolu“. Budeme se těšit na setkání, na Vaše návrhy, nápady, podněty a připomínky.

Přejete si nové cyklostezky, více kulturních akcí či míst k relaxaci? Návrhy, které získají nejvíce hlasů, zařadíme do akčního plánu města a postupně je budeme realizovat.