Zveřejněno 2. 10. 2023

Divadelní lípa je v superfinále ankety Strom roku 2023

Hlasujte znovu od 2. do 8. října 2023

Divadelní lípa u týneckého hradu se dostala do superfinále v anketě Strom roku 2023! Bojuje o titul Strom roku 2023 se čtyřmi dalšími stromy.

Podpořte ji a hlasujte ZNOVU pro Divadelní lípu s číslem "5" od 2. do 8. října 2023 na www.stromroku.cz/hlasovani.

Nápad nominovat tento významný strom v Týnci nad Sázavou do ankety Strom roku 2023 se zrodil na začátku roku 2023. Strom nominovala do ankety paní Eva Vyskočilová. „Divadelní lípa“, která se nachází za budovou městského muzea, získala sympatie poroty a byla vybrána mezi finalisty v anketě Strom roku 2023.

Celorepublikovou anketu pořádá Nadace Partnerství. Partnerem je Zdravé město Týnec. Generálním partnerem ankety je minerální voda Ondrášovka.

Podívejte se na videomedajlonek Divadelní lípy na Youtube