Zveřejněno 29. 5. 2023

Skákací hrad

První projekt Participativního rozpočtu 2023 zrealizován

Myšlenka zakoupení skákacího hradu pro dětské akce v Týnci nad Sázavou a v jeho místních částech vzešla z Participativního rozpočtu 2023. Návrh podal Jiří Franěk. Ve veřejném hlasování se tento projekt umístil na pátém místě z šesti a vešel se do celkové částky 500 tis. korun, které „Zdravé město“ Týnec nad Sázavou uvolnilo ze svého rozpočtu pro letošní participativní projekty.

Skákací hrad byl již pořízen a od začátku června 2023 bude sloužit pro radost a zábavu dětem. Půjčovat si ho mohou hasičské sbory, zapsané místní spolky a osadní výbory na akce pro děti. Skákací hrad není možné zapůjčit pro soukromé akce. Harmonogram půjčování má na starosti Pavel Vilímek z odboru majetku Města Týnec nad Sázavou.