Zveřejněno 19. 4. 2023

Do akce „Ukliďme náš Týnec“ se zapojili i zaměstnanci úřadu

Nebuďte lhostejní ke svému okolí. Zapojte se do úklidu i Vy!

V úterý 18. 4. 2023 jsme se také zapojili do úklidu města a okolí. Zvolili jsme si trasu od městského úřadu přes autobusové nádraží k mateřské škole. Tam jsme se rozdělili na dvě skupiny. Jedna uklidila cestu kolem dubů a laviček nad mateřskou školou až po garáže. Druhá vyrazila kolem základní školy do Karkulčina háje, kde bylo také místo srazu obou skupin. Společně jsme cestou kolem Dandylandu uklidili ulici Jílovskou. Naši akci jsme zakončili před městským úřadem.

Co se nám podařilo během úklidu sesbírat? Byly to věci, které do přírody a do ulic nepatří. Kromě drobného odpadu také pneumatiky, díly do auta, fritézu, péřovou deku a zrcadlo. Takový odpad mohou obyvatelé Týnce zdarma předat do sběrného dvora.

Nebuďte lhostejní ke svému okolí. Zapojte se do úklidu i Vy! Pokud se rozhodnete zapojit do úklidu, napiště na e-mail: pivonkova@mestotynec.cz, zajistíme Vám pytle a rukavice. Akce probíhá do konce dubna.

Zaměstnanci úřadu