Zveřejněno 2. 2. 2022

Projekty participativního rozpočtu 2022

Sběr projektů do třetího ročníku participativního rozpočtu je ukončen.

V pátek 28. ledna 2022 byl ukončen sběr projektů do třetího ročníku participativního rozpočtu. Stejně jako v předešlých letech město uvolnilo částku 500 000 Kč.

Do letošního ročníku jste podali 7 projektů v celkové výši 1 162 862 Kč. S podanými návrhy projektů se můžete seznámit na našem participativním webu.

Nyní probíhá posuzování jednotlivých projektů. Posuzuje se především jejich reálnost, finanční náklady, a zda je projekt realizován na pozemcích města. Jakmile bude posuzování projektů ukončeno, budou jejich navrhovatelé vyrozuměni o výsledcích. Následovat bude představení projektů ve formě videomedailonků, které budou zveřejněny na webu města, a od začátku března proběhne hlasování prostřednictvím Mobilního Rozhlasu.

Právě Vy v březnu rozhodnete, které projekty budou realizovány.

Všem navrhovatelům děkujeme, že se se svými projekty zapojili do letošního ročníku participativního rozpočtu a přejeme mnoho kladných hlasů.