Zveřejněno 8. 5. 2021

Participativní rozpočet města Týnec nad Sázavou pro rok 2021

Participativní rozpočet je výzvou pro aktivní občany, kteří mají nápad jak využít 500 000 Kč ku prospěchu všech.

Město Týnec nad Sázavou pro rok 2021 vyčlenilo 500 000 Kč pro Vás – obyvatele Týnce nad Sázavou, a Vy za ně můžete vymyslet, a s pomocí města i realizovat Váš nápad.

Chcete postavit dětské hřiště, rozšířit parkurové hřiště či třeba vybudovat odpočinkové místo? Chybí Vám někde stromy, víte o aleji, která by potřebovala ošetřit či dosázet? Neváhejte a podejte svůj návrh na vylepšení do druhého ročníku participativního rozpočtu našeho města.

Pravidla participativního rozpočtu naleznete na našem participativním webu: participace - pravidla

Do 29.01.2021 můžete svůj návrh podat, a to prostřednictvím tištěného formuláře, který si stáhnete na webu města nebo vyzvednete na podatelně MěÚ Týnec nad Sázavou. Svůj návrh můžete podat i prostřednictvím online formuláře: participace - návrh

Od 01.02.2021 do 26.02.2021 bude probíhat posouzení předložených návrhů projektů. Schválené projekty budou představeny veřejnosti a po té bude zahájeno hlasování. Realizovány budou ty projekty, které získají nejvyšší počet kladných hlasů, a součet nákladů nepřesáhne celkový limit participativního rozpočtu 500 000 Kč. Posledním krokem bude schválení vítězných projektů radou města. Samotná realizace vítězných projektů je předběžně plánována na květen 2021.

Nebojte se a pojďte to zkusit. Těšíme se na Vaše nápady.

formular_podani_projektu_tistena_verze_2021 [PDF 455.09 kB]