Městská policie nabízí dohled nad domem

Obrázek - logo městské policie

Městská policie v Týnci nad Sázavou nabízí Týnečákům možnost zvýšeného dohledu nad vybranými budovami v době nepřítomnosti majitelů. Pokud například odjedete na dovolenou, strážníci budou v rámci své služby váš dům kontrolovat a vy se o případných problémech okamžitě dozvíte. Podrobné informace vám poskytne velitel městské policie v Týnci nad Sázavou Tomáš Klenovec na telefonu 721 285 073.

Ke zvýšení bezpečnosti ve městě využije městská policie i staronové možnosti měření rychlosti vozidel. Nyní ovšem již bez dopravních značek upozorňujících na měřený úsek. Tuto možnost vrací obecním policistům od 1.8. 2011 novela zákona. Nyní již nepotřebné značky však zůstanou na původním místě v blízkosti školy, aby připomněly řidičům případné překročení rychlosti bezprostředně po vjezdu do obce. „Tato opatření společně s častými kontrolami řidičů, povedou k větší bezpečnosti a snad i ohleduplnosti na silnicích v Týnci nad Sázavou“, řekl Tomáš Klenovec, velitel Městské policie Týnec nad Sázavou.

Zapsal: M. Kadrnožka, 20.03.2012 v 18:58